Home

Felicie nedrží otáčky

Felicie nedrží volnoběh a dusí se - Poradte

Felicie nedrží volnoběh a dusí se. Od: felicie13bmm 09.03.11 20:33 odpovědí: 12 změna: 13.03.11 10:23. Dobrý den, mám takový problém s mojí felicií. Je to sice super auto ale mám teď takovej problém. Po nastartování volnoběh hodně kolísá v nízkejch otáčkách až skoro chcípne, pak se nejspíš pootevře klapka, tak se. Či na plyne, či na benzíne, na voľnobehu ma felda príliš nízke otáčky. Motor už bol zahriaty, tak neviem. Prijímam všetky rady Špinava škrtící klapka znamená většinou zvýšený a nepravidelný volnoběh, nikoliv chcípání. Buď je v ***** sama a nebo nějaký čidlo, zas tolik jich tam není Nedrží volnoběh u Felície 1.3 MPI Od: jura32* 17.06.12 09:22 odpovědí: 3 změna: 17.06.12 15:03 Zdravím,u kámošova auta nedrží volnoběh u feliny ztrácí se když sešlápnu plyn po nastartování cca..po minutě za studeného motoru by měl jít na otáčky 800,ale chvílemi mu padají na 500-100 a zase zpět jak kdyby nevěděl.

Felicia 1.6 - padající otáčky, nedrží volnoběh - Živě.c . uty a už je vše v naprostém pořádku, jako by se nic nedělo. Když jsem asi 10. Ahoj, mám problém s fáčkem, 136 karbec. Nedrží to volnoběh, na sytič ano, jak mile se ohřeje, pustím plyn, chvíli se to drží okolo 850, trochu to poletuje, potom zdechne Prosím o radu mám Fabii typ motoru DMB při nastartování nedrží otáčky a po momentě chcípne.. Motor jde udržet plynem ale jakmile pustím pedál plynu otáčky spadnou a motor zhasne.. Při jízdě když vyřadím tak na volnoběhu zhasne motor.. Vměnil jsem klapku, vstřiky, cívky Felicie 1.3 v zimě neudrží otáčky a zdecha - poradna, odpovědi na dotaz Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Felicie 1.3 v zimě neudrží otáčky a zdecha. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata. Další informac Nedrží otáčky na volnoběh. Volnoběh: detail: Jaký olej ? Olej: detail: Felicie je studená, ručička teploměru je stále v dolní poloze. Teplota: detail: Jakou velikost můžu dát dopředu do dveří, u Combi také do zadu? Repro: detail: Teče mi voda do kufru. Kufr: detail

Téma: Nedrží otáčky. HSB offline 5/16 Žatec Buell XB9S Lightning . 9.5.2012 v 17:25. Ahoj. Bulík mi nedrží malé otáčky a občas hůř startuje. Napadají mě svíčky, nemáte ještě někdo další typ co by to mohlo být. Dík. dva_hrnce offline 104/33915 Čáslav-Nové Město. Re: Matiz 0.8 - motor cuká, nedrží otáčky na volnoběh Příspěvek od Servisman » stř říj 07, 2015 18:09 Ahoj , to čo popisuješ a čo zistili na diagnostike sa podobá na zlú lambda sondu a ten katalyzátor nepozeraj je to zbytočné lebo keby bol upchatý tak auto by nemalo výkon v otáčkach Skoda Felicia 1.3 Stížnost: motor nedrží volnoběžné otáčky Možné chybové kódy dle specifikace výrobce: 00282 1232 Při kontrole v opravně je zjištěno znečištění škrtící klapky. Možné příčiny znečištění škrtící klapky mohou být: • Netěsnost sacího traktu • Chyby v provádění servisních prací

Škoda Felicia - Nizke otáčky - YouTub

Jaké jsou optimální otáčky motoru Optimální otáčky motoru by měly být takové otáčky, při kterých motor běží klidně bez cukání, má nejnižší spotřebu, dostatečný kroutící moment a tudíž se nejméně opotřebovává a o to většině řidičů jde. Moderní vozy jsou již z výroby vybaveny otáčkoměry a optimální otáčky bývají podkresleny zelenou barvou. Felicie, jak snímat otáčky kola gilhad , 04.03.2014 13:58 , Auto-moto , 17 odpovědí (5234 zobrazení) Chtěl bych si udělat vlastní tachometr/palubní počítač založený na Arduinu Hyundai club - forum. Forum pro fanoušky značky Hyundai. Přejít na obsa Felicie, jak snímat otáčky kola - poradna, odpovědi na dotaz Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Felicie, jak snímat otáčky kola. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata. Další informac

Felicia 1.6 - padající otáčky, nedrží volnoběh - MobilMania.c

Téma: hornet 900 nedrží otáčky. vencátor offline 2/27 Liberec VI - Rochlice Honda CB 900F Hornet . 13.12.2009 v 12:03. čau kluci když ji natočim tak nedrži otáčky a ručička otačkoměru kmita jako blázen ale na sytič to neděla a na jizdě to taky neni znát.předem dik za info Michal1011. Téma: Nedrží otáčky na voľnobehu . Zaslal/a Marcel93 6.2.2015 15:39. Zdravím, môj Favorit nechce držať otáčky voľnobehu, keď ho naštartujem za chladna tak ich ešte drží, ale keď sa zohreje tak už nie, čim to môže byť ?? Ďakuje za odpovede. Jose-Vti (7.2.2015 14:13) #001536 RE: Na volnoběch za studena nedrží otáčky. Datum: 19.11.2008, 12:34 Od: Pavel . Zdar šefe. je to jednoduchý. Je třeba vyměnit membrány ve směšovači a asi taky svíčky. Ke plynu musíš mít správný svíčky. Dobrý jsou brisky

Nedrží volnoběh u Felície 1

1.8 GX K(E)-Jetronic - škube,prská,nedrží otáčky. Příspěvek od fox2891 » 05.12.2008 03:23. Začalo to někdy v létě,auto při jízdě začalo škubat,střilet z vejfuku a při vyhození rychlosti nebo sešláplý spojce zdechnul,zbytek jízdy už to třeba neudělalo nebo někdy jo,motor byl už zahřátej.. Středa 03.07.2013 09:53, Špatné studené staraty a škubání motoru na volnoběh za studena. obracím se na vás s prosbou o pomoc, protože si už žádný z mechaniků neví rady a tady vždy najdu pěkně rozebraný problém. Problém 1: Když je motor studený, sice vždy nastartuje, ale celkem sebou po nastartování na volnoběh. Všechny potřebné odkazy ZDE!!..... Mroauto - Sponzor pořadu - Do poznámky objednávky: B..

Škoda felicia nedrží volnoběh, felicie nedrží volnoběh a

AutoRevue.c Poslední návštěva: pondělí 26. červenec 2021, 01:05 Právě je pondělí 26. červenec 2021, 01:05 Obsah fóra » Ford Mondeo » Ford Mondeo » Mondeo - Motor. Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas Nedrží otáčky - Scoupé Problém je v tom, že auto když je studený, tak staruju tak pět minut po řádném proplynování. Na volnoběh otáčky běhaj od 800 až po asi 1300. Ten automechanik říkal, že to asi bude řídící jednotka a že na to nemá zařízení. Co vy na to

Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit ? Pročetl jsem tady snad vše co se týče mého problému ale nevím si rady. Jedná se o S80, motor (B6294S) nedrží otáčky na v felicia BMM - špatný chod za studena Datum: 16.02.2007, 15:14 Od: Jirka. Zdravím všechny. Mám felicii BMM 50 kW, ročník 95. Po nastartování studeného motoru otáčky naběhnou jen asi na 900 (místo kdysi původních cca 1200), kolísají a s postupně vzrůstající teplotou dále klesají až na 400 - 350 ot

Jediný Favoritklub, který Vás vnímá! Lidé, kteří nás mají rád Dobrý den potřeboval bych poradit s autem felicie 1.6 za studena při nastartování nedrží otáčky až chcípne když přidám plyn tak chcípne hned čím to může být? Děkuji předem za odpověď Po zahřatí jede normáln Ahoj, Mám problém se svým vozítkem feldou 1.3 jednobodovkou, poslední dobou občas nechtěla na volnoběh držet otáčky(většinou jí pomohlo, když jsem na volnoběh přidal trochu plynu a už se většinou udržela) a poslední víkend přestala chtít startovat, startér se otáčí, z výfuku jde plyn, ale nechytn.. na to ti nějak odborně neodpovím ale asi to nebude pravda víš co jsem o tom potáku napsal i že se při plném plynu zahulilo tak že se z cyklistů za náma.

Téma: po zkompletování nedrží otáčky. pernik92 offline 26/673 Valašské Meziříčí Kymco Pulsar 125 . 25.2.2013 v 13:52. zdravím pánové, měl jsem přes zimu rozebranou motorku, udělal na ni servis a dnes jak jsem ji složil tak nechce držet otáčky. Vyčistil jsem saní, karburátor a i svíčka se zdá dobrá.. => nezávislé fórum pro všechny správný offrouďáky a jejich příznivce <= Přejít na obsah. Pro TYTO weby je offroadforum.cz oficiálním fóre nedrží otáčky a teplý nechce naštartovať. Odpovědět. Verze pro tisk; Hledat Pokročilé hledán. Jak na klepání ventilů, vůle ventilů, seřízení ventilů, benzínové motory Jakou vůli má mít sací a výfukový ventil? V nouzi: sací 0,10 mm výfukový 0,25 mm Jinak se musíte řídit hodnotami zadanými výrobcem! Je nutno vždy natočit píst seřizovaných ventilů do horní úvrati a ventily daného válce musí být zavřeny Matiz 0.8 - motor cuká, nedrží otáčky na volnoběh. Příspěvek od Mlok317 » ned kvě 10, 2015 10:56 Ahoj, chtěl bych Vás zkušenější požádat o radu. Mám Matízka rok 2001 motor 0.8. Problém je v tom, že motor nedrží otáčky, cuká a chcípá. Ale né pokaždé, jednou jede perfektně, zastavím vypnu motor a když po.

Fabia 1,2htp nedrží otáčky - ŠKODA-FORU

1. Ahoj, potřeboval bych pomoct s takovým zapeklitým problémem:(: Začalo zlobit auti 306 1.8 8V r.v.96, začalo to teď nedávno, někdy když startuju tak bez plynu nenaskočí a když plyn pustím tak zdechne, jindy zase naskočí i bez plynu ale po přidání a uvolnění plynu zdechne (nebo drží otáčky na hraně..
  2. ut) stojí...motor nevychladne a stejně chvilku když nastartuju tak otáčky neudrží a třeba po půl
  3. Po vyčisštění škrtící klapky vylítly otáčky na volnoběh nahoru a když jsem to projel tím programem tak zase spadly do normálu. Proto se musí kvůli chiptuningu Felicie vyndávat jednotka. Takže se nemusíš ničeho bát. mám 1.6 Magneti-Marelli a startuje jen se sešlápnutým plynem a nedrží volnoběh na Vag-u mě to.
  4. A pokud máš k dispozici diagnostiku,tak si zkus načíst hodnoty motoru (teplota,otáčky,Lambda regulace) a zaměř se na tu Lambdu.Po zahřátí motoru by měla regulovat v rozmezí 0,1 - 1V .Chyba by teoreticky mohla být i v té regulaci. Žádný další problém mě nenapadá. Zkus se na to podívat a potom dej určitě vědě
  5. A aj tak auto občas stratí výkon pri dlhšej jazde otáčky padajú a nepomôže nič ani podradenie. Keď chcem pridať plyn auto trhá skáče, keď uberiem plyn auto nedrží otáčky padajú skoro až na nulu, a je jedno akú rýchlosť mám zaradenú robí to aj pri neutrály. Dokonca skáče teplota motora hore dolu a občas úplne na.
  6. Pred dvoma dnami som dal u svojho Renaulta megane Scenic r.v98, 1.6e, meniť tlumiče spojku, brzdovku servo olej, napojiť na diagnostiku, dva dni auto šlo v pohode, dnes som naštartoval, otačky vybehli na 1000, a hned klesli až motor zdochol, auto bez problemu štartuje, ale neudrži si otáčky

Re: moto blbne - jede na 3-4 -2 válce, nedrží otáčky, chcípá Buďto svíce v piči,nebo jestlis na tom přes zimu něco kutil,tak třeba skříplá hadička vot nádrže,nebo vot podtlaku. Po zimě to fšelijak hapruje,vždycky kdyš poprvé najaře vyjedu,tak ho vohřeju a dám mu pořádnou sodu,třeba na dálnici aby se pěkně. Ford Focus Forum. Věříme, že zde najdete, co hledáte. Přejít na obsa

Zkoušel jsem to napíchnout na diagnostický přístroj a nelze se napojit. Zkoušel jsem to pak i v jiném servisu a taky se jim to nepodařilo napíchnout na diagnostiku. Motor nedrží volnoběh, jako by se nepravidelně zvyšovaly otáčky a trošku škube. Prosím o radu jestli se někdy někdo s něčím podobným nesetkal. Díky

Felicie 1.3 v zimě neudrží otáčky a zdecha - poradna ..

Felicia Klu

Škoda Felicia 1,3 MPi 9,2 hodnoceno: 47x milan vloženo: 13.12.2007 Škoda Felicia 1.6 MPI (55 kw) 8,0 hodnoceno: 31x Michael Heczko vloženo: 20.12.2010 Škoda Felicia 1.9 D 7,0 hodnoceno: 20x josipek vloženo: 26.9.200 Škoda Felicia 1.3 Mpi 40kw a nasledne ked som ho išiel zaparkovať do garáže , auto malo a stále má nepravidelný chod ,nedrží otáčky a nepravidelne ide čierny dym z vyfuku , pri dnešnej ceste do prace 4500ot./min. sú bežné prevádzkové otáčky na benzínový motor v prevádzkovej teplote. Jazda v takých otáčkach ti. Dobrý den, již můj problém nastínil pan MilanP, jenže já mám 3-válec a nedrží volnoběh jak se motor zahřeje.Mám i LPG plyn a dělá to na obojí palivo, při rozjezdu to občas ještě škubne. Jinak otáčky drží, drží a pak to zhasne. Auto jezdí pro autoškolu a nikdo mi nedokáže poradit. Mám Seat Ibizu 1,2 z roku 2003. A i když si kolo sedne dobře a žádný závit není poškozený, můžete šrouby ukroutit. U běžných automobilů se dotahují maximálně na 140 N.m, u mnohých pak jen na 85. Naplno puštěné pneumatické pistole přitom utahují obvykle na 400 až 600 N.m! Pokud už pneumatickou pistoli máte, můžete ji použít na povolení šroubů

Co to plácáš Mám feldu, na altík nemá vliv jednotka jinej, než přes otáčky volnoběhu. Ty otáčky jsou v jednotce pevně daný, a je úplně normální že zahřátej motor má 750 otáček. Chybné čidlo otáček neboli Hallův senzor se projeví tak, že auto úplně přestane jet Auto: felicia 1.3 MPi po mírných upravách podvozku... tuhy a zvyšený zadek (pružiny FA pick up), předek uřezané seriové pružiny o 3 otáčky. gumy: při prudkém manévru pískají, kloužou vlní se... prujezdy zatačkama nejsou vždy na jisto.... ujíždí a nedrží stop jinak to prostě nejde.Lidi než se začnete dohadovat o motorech tak si alespoň zjistěte fakta a nějaká technická data!! 1.4 16V 55Kw je taky německej motor, stejně jako1.6 55Kw ve Felicii a Octavii.Srovnávat 1.6 55Kw OHC s 1.4 44nebo50Kw OHV může opravdu jen blbec.Nezapomínejte že Fabia je taky o něco těžší než Felicia.A.

Nedrží otáčky :: Motorkářské fórum Motorkáři

Já zvolil rozměr 215/60 R17, na kterém se ASX prodávalo do roku 2013. Auto sedí líp jak na 16 kolech, ale spotřeba je stejná. Systém 4WD funguje slušně, auto hodně tancuje, ale projede všude. ESP je až moc citlivé, takže v hlubším sněhu nedovolí jet rychleji. Občas jsou problémy s řazením, nesmí se na něj spěchat Bude vám jasné, že nízké otáčky nedrží jenom tak pro nic za nic, motoru ale nevadí a dokáže se z nich sebrat s nebývalou jemností, tak jak si to 6 GT zaslouží. Navíc ani reálná spotřeba není špatná - bez problémů budete jezdit za sedm litrů na sto kilometrů Anténní napáječ phantom ISO -> DIN , autorádia, autohifi, reproduktory, zesilovače, subwoofery, tlumení a mnoho dalšího od Ahifi.cz

Matiz 0.8 - motor cuká, nedrží otáčky na volnoběh ..

Optimální otáčky motoru - okhelp

Po výměně lambdasond nedrží stálé otáčky volnoběhu a ztrácí výkon sondu, přerušenej okruh vyhřívání (multimetrem naměřenej nekonečnej odpor) a druhou sondu že je nefunkční. Auto jezdilo v pohodě bez problému akorát kontrolka svítila, tak se objednaly sondy nový od Bosche. žádný tah, slabý výkon). Na Když dám bohatou směs, tak to jede, poměrně dobře, avšak hulán jak z elektrárny a nedrží otáčky. [Jiry] (18.6.2019 17:21:02) Takhle se mi chovala 350, když jsem místo trysky 115 použil 80 Pokud se nedrží ve vyšších otáčkách, zoufale to nejede (turbo spíná až při 2200 rpm, což je na TDi žalostné). Kdo je zvyklý jezdit po městě s dieselem kolem 1800 - 2000 otáček, bude nešťastný jako šafářův dvoreček, protože to jede hůř než třináctka Felicie

Tak mi vysvetli situaci před pár lety Felicia 1,9 D najeto 480 tis, přijdu na STK a debil ji držel do omezovače asi půl hodiny ji trápil, pak mu řekl, že neprochází, jel jsem na jinou STK, max 3 tis otáček a prošel jsem, tomu curakoj co to tam malém uvařil jsem řekl jestli je normální, pak jsem tam jel přihlásit zrx a když se mě zeptal jestli to je zelená metalíza. Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW Nahoru iro

Jasně, když jsi zvyklý na záběr roztočeného kotouče, tak jeho přibrždění je nepříjemné. Když to bude stabilní, tak prostě budeš řezat pomaleji a opatrněji. Ostatně hospodářská pila má koš na vedení špalku a nedrží se to rukama, takže nebezpečí nehrozí jako na obvyklém domarobo, co řeže i prsty a ruce Nový výchozí a hlavní web pro všechny fandy značky je OPEL-FORUM.CZ, kde najdete jak kategorii Opel Astra G tak i Zafira A. Toto forum bylo uzavřeno. Je možné pouze prohlížení

Když vidím Alfu, smekám svuj klobouk. H. FORD Tipo263 2.0 R4 83x90.5 L2H2 13´, Papamobil Tipo936 3.0 V6 93×72.6 mm Super 99', Myš Tipo834 3.0 V6 93×72.6 mm 93´, auto-ma No počkej, pokud to dává 2 W, což znamená proud 400 mA při 5 V, tak to přece baterku s kapacitou 1500 mAh nemůže nabít za hodinu. Jen když to podělíš, tak ti vyjdou skoro 4 hodiny a to ještě za předpokladu, že by nikde nebyly žádný ztráty a šlo to takhle jednoduše spočítat Také to nepoužívám. Mám 1070 Gaming X, která to vypíná, ale mám to nastaveno na minimální funkční otáčky (asi 400-500), slyšet to není, ale teploty se při nepoužívání nedrží na 50-60°C jako při vypnutých větrácích, ale někde okolo 35°C. Pro mě tedy také není žádná přidaná hodnota Dům a zahrada - Prava domaci bazar. Vybírejte z 75 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii

Felicie, jak snímat otáčky kola - poradna

Čím vyšší oktanové číslo, tím pomalejší hoření, proto musí být předstih větší. Pokud správně funguje regulace předstihu v rozdělovači, lze předstih nastavit tak, že si povolím rozdělovač a za chodu motoru na volnoběh otáčím rozdělovačem s cílem nalézt takovou polohu, při které má motor největší otáčky Díky za info. Jinak zelené zámky jsi (tiché zámky na Octavia) montovali se až od rv.03 (údajně je to extrémní rozdíl co se týče zamykání)Vzhledem k tomu že mi blbne zadní zámek na dveřích za řidičem, rozhodl jsem se pořídit kompletní sadu zámků (cena 4x dveře + 1x kufr za 2000,- Kč se mi zdála kr.. Reaguji na příspěvek pana Safra z 2.7.2017. K příspěvku jsem se dostal,až dnes,kdy mám problémy s motorem HONDA GCV 190 (nedrží volnoběžné otáčky,zhasíná). Proč nám všem pan Safr neporadí,když má jak píše perfektní řešení(třeba i za určitý poplatek). Děkuji B . Sekačka Dolmar zhasíná - ZAHRAD

Po delší jízdě motor nedrží otáčky a chcípá - Hyundai club

1. Škrtiaca klapka slúži v prípade zážihových (benzínových) motorov na reguláciu množstva nasávanej zmesi (vzduchu) a tým aj výkonu motora. Svoje uplatnenie našla aj pri moderných dieselových agregátoch, kde má na starosti hlavne zlepšenie komfortu vypínania motora. Benzínové motory Škrtiaca klapka sa používa pri motoroch s karburátorom a taktiež pri tých so.
  2. JohnyR: děkuji,napsal jsi to dobře.Neumím to tak popsat.Prostě nějakej předstih na začátek,a motka musela nějakým způsobem držet volnoběh,i za cenu tarokování,pak ladit.A když se zvedly otáčky,ubral jsi volnoběh,atd,až ses tam dostal. maspe:já říkal,že to zní blbě,ale jde to. (7.12.2020 18:49:42
  3. Opět nezbývá moc času :-D Takže klasika,dlouhá jednička od Petra a Honzi (Evi a Vaška? :)Ne musímm klukům ještě jednou poděkovat. V plánu už byla co stím kluci p
  4. Diskuze - danyk.cz • Hlavní diskuze. Tato kategorie slouží jako hlavní diskuzní fórum a návštěvní kniha k webu danyk.cz • Umí BBCode tagy: [b] tučně [/b], [i] kurzíva [/i], [s] škrtnuté [/s], [code] kód [/code] a označování odkazů
  5. 2. Kartery s ložisky stačí řádně nahřát, kliku do mrazáku dávat nemusíš, zbytečně se ti pak uvnitř vytvoří vlhkost z námrazy. 3. U 638 motoru můžeš dát na kliku písty už před tím, něž jí vložíš do karteru. Sice je jedno, kdy to uděláš, ale na volný klice se písty nasazují lépe. 4

Felicie, jak snímat otáčky kola - poradna Odpovidat

1. Kapacita (Ah) pomocného akumulátoru totiž nesmí být podstatně menší než kapacita vybitého akumulátoru. Autobaterie z Felicie tak s největší pravděpodobností nenastartuje motor třeba u BMW. Při spojování startovacích kabelů je nutné dodržet následující postup: červeným kabelem spojujeme vzájemně plusové póly obou
  2. Děkuji za konstruktivní kritiku a na příště se budu snažit to vypnout dřív a nebo ještě namlít malinko jemněji , ale u toho mého mlýnku je to docela horor. Protože jsem zjistil, že šroubek na nastavení mletí nedrží zaaretováný a vždy se kousek pootočí. Nebo zkusit ještě víc tempovat. Tak a je zas co vylepšovat
  3. Tyto otáčky jsou dány skluzem s, kmitočtem napájecího napětí f1 a počtem pólů p, jak je patrné ze vzorce (5.1). Otáčky tedy můžeme regulovat změnou kterékoli této veličiny. n.
  4. Retroráj RETRORÁJ e-shop - retro doplňky pro historická vozidla, veterány - moto helmy, brýle, nářadí..

hornet 900 nedrží otáčky :: Motorkářské fórum Motorkáři

1. imální otáčky jsou těch 2000
  2. Bohatost směsi barva svíčky. Palivo z plovákové komory přechází hlavní tryskou do emulzní trubky a trysky jehly šoupátka.Jehla je v šoupátku uchycena - pohybuje se tedy zároveň se šoupátkem (když točíme plynem) a tím pádem zvětšuje, nebo zmenšuje průřez trysky, což má za následek změnu průtoku paliva
  3. Půl otáčky je (pokud je to m6 šroub) 0,5mm - podle mě se ten silikon, co tam necháš zaschnout vyloupne, nebo naopak hodně zmáčkna a praskne, ale za zkoušku nic nedáš. Zas to neni tolik.. [mi-psi] (29.1.2011 18:57:09
  4. Opel Vectra 97 Skrat Zdravím, obracím se na vás s problémém ohledně nějakého skratu v elektroinstalaci, protože z ničeho nic mi přestal fungovat tachometr, svítí pouze podsvícení, ale otáčky ani nic nefunguje, dále pak mi přestaly fungovat blinkry -absolutně bez nějaké odezvy, stropní světlo a rádio.Kde může být.
  5. Kupujeme auto do 20 tisíc. Úkol zněl jasně: sehnat auto do 20 tisíc českých korun, pojízdné a ve slušném stavu. Řidič bude žena, spíš začátečník, tj. řidičák má asi 5 let, ale nejezdí. Předpokládaný roční nájezd menší než malý, cca do 3000 km. Auto by mělo být rozumně velké, cca jako oktávka, kombík nebo.
  6. Octavia 1,9 Tdi - neopěvovaný hrdina. Dnešní blog věnuji autu, které zná naprosto každý. Je to auto, které potkáváme každý den a tvoří takový ten automobilový základ silnic, šum v pozadí, který už nikdo z nás nevnímá. Vyrůstal jsem v době, kdy nejčastějším autem našich silnic byla Škoda 105/120/130
  7. Čištění škrtící klapky - Felicia 1,6 MPI: Závada: Nepravidelný volnoběh, někdy se až motor zastaví. Čištění klapky: Ideální je, pokud čištění provedeme na namontované klapce, pokud klapku demontujeme, je dost pravděpodobné, že budeme p.. benzín - Vířivé klapky Mazda fórum a Mazda klu

Motor - Nedrží otáčky na voľnobehu - Škoda Favorit klu

1. Nyni mam Mondeo (liftback) r.v. 1999, benzin, 96 kW, dvoulitr. Na dvoulitru u nastupce netrvam, ale rad bych mel neco podobne ziveho (tim nerikam, ze ted mam supersportak). Jde mi o to, abych i nadale mohl jet (jak se pise v clanku) Jednička, otáčky až do červeného, trojka a akcelerace
  2. 8) velice nízké volnoběžné otáčky => pokud se nedaří seřídit pomocí prvků k tomu určených, mám odzkoušeno, že stačí ucpat sání studeného vzduchu, např. hadrem. 9) teplý motor na LPG při zatížení střílí do sání => vyměnit vzduchový filtr, zprůchodnit sání vzduchu a přidat bohatost LP
  3. Scheppach RO1200 elektrická horní fréza 1200 W. Scheppach RO 1200 je výkonná a velmi dobře vybavená horní frézka, která je vhodná k frézování drážek, hran, podél­ných otvorů a profilů a také k frézování kopírováním na povrchu obrobků, jako je dřevo, plast, lehké sta­vební hmoty nebo barevné kovy
  4. Prodám Škoda Felicia 1.3 MPI, 50 kw, najeto 350 000km, benzín + lpg r.v.1999,koroze, propadlá STK+ME (12/2019), propadlá platnost lpg nádrže, Tažné zařízení, střešní okno,na pěkných zimních kolech Nokian, nutný přepis nebo doklad o ekologické likvidaci
  5. Test: Hyundai Genesis Coupe - pre širšie masy. Veľký atmosférický šesťvalec, pohon zadných kolies a rázvor presahujúci 2,8 m - Genesis Coupe veru vie ako zaujať. A aby toho nebolo málo, pridáva aj nový osemstupňový automat
  6. Diskuze pod článkem: Apple zveřejnil finální verzi nového operačního systému OS X Mavericks (10.9) pro počítače Mac a MacBooky. Co přináší nového se dozvíte v podrobné recenzi
  7. Test: Renault Mégane 1.2 TCe - TSI na francúzsky spôsob. 11. Václav Lipavský 08.06.2012 13:53. Pohotovostná hmotnosť Méganu 1.2 TCe je 1205 kg. So starším motorom 1.6 16V (110 k) je ťažší o 10 kg. Autor: Václav Lipavský. Francúzi zahájili útok na nemecký štvorvalec 1.2 TSI. Taktika je jasná, ponúknuť viac výkonu než.

Jestli ti to jede jak felicia 1.6 i , tak to mě to na LPG * jede tak jak 1.8i ). Co se týče volnoběhu ten se dá řešit tak že vyndáš ten volnoběžnej ventil co je situovanej u VIN * čísla , místo něj mám šoupě a ovládám ho motůrkem na naklápění světla Jen Škoda 30 má psáno 545 ot./min. A k tomu, jestli je Zetor 25 překonaný, tak je porovnejte s dnešními traktory, až budou taky padesát let staré, pak se kvalita provozu bez elektroniky ukáže. [ Martin Kursa ] 04.06.2008. Všechny traktory mají normalizované otáčky náhonu při jmenovitých otáčkách motoru